Godziny otwarcia w okresie letnim (lipiec-sierpień)

Godziny otwarcia biblioteki w okresie letnim (lipiec-sierpień)

poniedziałek-piątek – 9:00-16:00

sobota, niedziela – nieczynne

Summer library opening hours (July-August)

Monday-Friday – 9:00-16:00

Saturday, Sunday – closed

Biblioteka zamknięta/Library closed

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 30 maja do 2 czerwca 2024 biblioteka będzie nieczynna.

Dear students,

from May 30th to June 2nd the library will be closed.

Trial access to EBSCO databases

Dear All,

We would like to inform you that as part of the trial access to EBSCO databases, we offer you the following databases:

The databases have been added to the EBSCOhost platform  and are available within the institution's IP address network or remotely from home computers and mobile devices using login details, which can be requested from the library via email (biblioteka@byd.pl).

In addition to the above, which are available both via direct link and the EBSCOhost platform, we also offer a database that is only accessible via direct link:

Trial access period: May 20 – July 19, 2024.

We encourage you to take advantage of this opportunity!

Dostęp testowy do baz EBSCO

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy poinformować, że w ramach dostępu testowego do baz EBSCO proponujemy Państwu korzystanie z poniższych baz:

Bazy zostały dodane na platformę EBSCOhost  i są dostępne w ramach sieci adresów IP instytucji lub zdalnie, z komputerów domowych i urządzeń mobilnych dzięki danym do logowania, o które można poprosić bibliotekę drogą mailową (biblioteka@byd.pl).

Oprócz powyższych, które dostępne są zarówno z linku bezpśredniego jak i z platformy EBSCOhost, proponujemy również bazę, która jest dostępna jedynie z linku bezpośredniego:

Okres dostępu testowego: 20 maja – 19 licpa 2024 r.

Zachęcamy do korzystania!

Biblioteka nieczynna/Library closed

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 1 do 5 maja 2024 biblioteka będzie nieczynna.

Dear students,

from May 1st to May 5th the library will be closed (public holidays).

Przerwa Wielkanocna/Easter Break

W dniach 29.03.2024 - 01.04.2024 biblioteka będzie zamknięta - przerwa Wielkanocna.

Due to the Easter break the library is closed from 29th March 2023 to 1st April 2024.

Katalog Biblioteki WSG

Odszukaj interesujęce Cię tytuły za pomocą wyszukiwarki

Adres: Obrońców Bydgoszczy 1, 85-054 Bydgoszcz

E-mail: biblioteka@byd.pl

Telefon: 52 567 00 73, 52 567 00 74

© 2024 Wyższa Szkoła Gospodarki. All rights reserved.